DeepCool AG620 WH ARGB V2, CPU Air Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fan, Core Touch Technology 2.0, 6 Heatpipes, White, LGA1851/1700/120
AG620_WH_ARGB_V2
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
90,50 BGN
DeepCool AG620 WH ARGB V2, CPU Air Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fan, Core Touch Technology 2.0, 6 Heatpipes, White, LGA1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 129x136x161 mm(LxWxH), 2Y, R-AG620-WHAMMN-GJD
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
PROTECH
Ширина
136 мм
Дълбочина
129 мм
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
1 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
1.49 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
1.49 кг
EAN код
Тип пакет
Box
Охладителна система - тип
CPU Cooler
Номинална Скорост
1950 RPM
Типично ниво на шум при работа
29.4 dB
Вентилатори-брой
2 x 120мм*120мм*25
Височина на радиатора
110 мм
Номинален Ток
0.14 A
Номинално напрежение
12 V
Тип конектор на дънната платка
3-pin/4-pin
Номинална скорост мин
300 RPM
Височина
161 мм
Номинално тегло
1330 кг
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
1 мм
Височина на пакет (мм)
1 мм
Външен цвят
Бял
Тегло на пакет - Нето (кг)
1.29 кг
Поддържани процесорни цокли
Socket 1150
Socket 1151
Socket AM4
Socket AM5
Въздушен поток при определена скорост
67.88 CFM
Охладителна система - характеристики
PWM Control
RGB LED
Радиатор-дълбочина
157 мм
Ширина на радиатор
127 мм