DeepCool LP360, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm ARGB PWM Fans, Dot-matrix Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/120
LP360
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
237,86 BGN
DeepCool LP360, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm ARGB PWM Fans, Dot-matrix Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, 5Y, R-LP360-BKMSNC-G-1
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
PROTECH
Номинално тегло
1.716 кг
Гаранционни условия (месец)
60 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
1 мм
Височина на пакет (мм)
1 мм
Външен цвят
Черен
Тегло на пакет - Нето (кг)
2.27 кг
Поддържани процесорни цокли
Socket 1150
Socket 1151
Socket AM4
Socket AM5
Въздушен поток при определена скорост
72.04 CFM
Вентилатори-брой
3 x 120мм*120мм*25мм
Номинална Мощност
4.2
Номинална скорост мин
600 RPM
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
1 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
2.5 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
2.5 кг
EAN код
Тип пакет
Box
Охладителна система - тип
CPU Liquid Cooling System
Номинална Скорост
2400 RPM
Охладителна система - характеристики
PWM Control
RGB LED
Номинален Ток
0.35 A