DeepCool LQ240, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fans, LED Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/1200/1151/
LQ240
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
204,51 BGN
DeepCool LQ240, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fans, LED Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, 5Y, R-LQ240-BKLSMW-G-1
help_outlineПопитайте за продукта
Номинално тегло
1.53 кг
Гаранционни условия (месец)
60 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
1 мм
Височина на пакет (мм)
1 мм
Вградени устройства
Светодиоден екран
Номинална Скорост
2400 RPM
Типично ниво на шум при работа
38.71 dB
Вентилатори-брой
2 x 120мм*120мм*25мм
Височина на радиатора
27 мм
Лагеруване
Hydro Bearing
Тип конектор на дънната платка
3-pin/4-pin
Waterblock Depth
89 мм
Waterblock Width
76 мм
Номинална скорост мин
600 RPM
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
1 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
2.17 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
2.17 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
1.97 кг
Въздушен поток при определена скорост
72.04 CFM
Охладителна система - характеристики
Aluminum Panel
PWM Control
RGB LED
Радиатор-дълбочина
282 мм
Ширина на радиатор
120 мм
Номинално напрежение
12 V
Номинална разлика в скоростта
±10
Waterblock Height
64 мм