CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon White
CNS-CC60SC10W
Add to Favorites
  • CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon White - 1
  • CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon White - 2
  • CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon White - 3
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
15,74 BGN
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
CANYON
Charge & sync cable CC60SC10
Introducing the CNS-CC60SC10B/W/PS/DB – your potential companion for all things tech! This USB-C to USB-C cable is designed to power up your devices with a solid 60W charging capability. Rest assured: you’ll stay connected whether you’re juicing up your laptop or giving your smartphone a quick boost.
Features:
  • USB-C → USB-C
  • 60W
  • 480MB/s
  • Length: 1 m
  • USB 2.0
  • MFL Certificate
  • Silicone
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
23 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
0.054 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
7.5 кг
EAN код
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
0 кг
Дължина на кабела
1 m
Ширина на кашон (мм)
285 мм
Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs)
Характеристики на кабел
Apple MFi-сертифициран
Braided
Power Delivery Support
Power & Data Output
20V/3A
60W
Изолационен материал
Silicone
Десен конектор
USB тип C (мъжки)
Търговско име
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
81 мм
Височина на пакет (мм)
127 мм
Брой в пакет
1
Пакети в кашон
120
Външен цвят
Бял
Retail Packaging Net Weight Carton
Тегло на пакет - Нето (кг)
Дълбочина на кашон (мм)
500 мм
Височина на кашон (мм)
270 мм