CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White
CNS-CUW100ACC
Add to Favorites
  • CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White - 1
  • CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White - 2
  • CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White - 3
  • CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White - 4
  • CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White - 5
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
89,15 BGN
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
CANYON
Wall Charger OnCharge 100ACC
Our OnCharge 100ACC is the ultimate wall charger for the modern multi-device lifestyle. With its cutting-edge GaN technology, this compact powerhouse can deliver up to 100W of charging capacity across four ports – enough to power up your laptop, phone, tablet, and earbuds all at once.
GaN Technology
High Speed Charging 100W
Supercharge your devices with up to 100W of super-fast power. Whether powering up your laptop or quickly topping off your smartphone is in the plans, the OnCharge 100ACC makes your devices ready to go in record time.
Charge Up to 4 Devices Simultaneously
Ultra Compact
4 Ports
Universal Compatibility
High Protection
Ширина
62 мм
Дълбочина
32 мм
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
98 мм
Височина на пакет (мм)
172 мм
Брой в пакет
1
Пакети в кашон
30
Тип захранване
Захранващ адаптер
Външен цвят
Бял
Retail Packaging Net Weight Carton
0.047 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
0.325 кг
Честота на входа
50/60 Hz
Дълбочина на кашон (мм)
380 мм
Височина на кашон (мм)
322 мм
Входни конектори за захранване - тип
EU
Номинален Ток
5 A
Тип конектори на изхода
USB/USB-C
USB Type A
30W (Quick Charge)
Power Output
1 (USB Type-A)
3 (USB Type C)
Име на маркетингов модел
CU100ACC
USB Type C1, USB Type C2
100W (PD/PPS)
Височина
76 мм
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
36 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
0.37 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
EAN код
Разположение на захранването
Външно
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
Напрежение на входа
AC 100-240 V
Максимално изходно захранване
100 W
Ширина на кашон (мм)
196 мм
Входни конектори за захранване - брой
1
Изходно напрежение
DC 5/9/12/15/20 V
Брой конектори на изхода
4
Захранващ блок и адаптер - Характеристики
GaN Technology
Power Delivery
Programmable Power Supply (PPS)
Quick Charge
Защита на веригата
Overheating Protection
Защита от късо съединение
Над ток
Пренапрежение
Номинален входящ ток
2 A
Търговско име
USB Type C3
30W (USB Power Delivery)