Asrock SL-1000GW, 1000W, 80 Plus GOLD, Fully Modular PSU, Japanese Capacitors, 2x EPS 12V CPU(4+4pin), 1x PCIe5.1 (12+4pin), 3x
SL-1000GW
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
315,56 BGN
Asrock SL-1000GW, 1000W, 80 Plus GOLD, Fully Modular PSU, Japanese Capacitors, 2x EPS 12V CPU(4+4pin), 1x PCIe5.1 (12+4pin), 3x PCIe (6+2pin), 3x 4-pin connectors, 9x SATA, OCP, SCP, OVP, UVP, OTP, OPP protections, 135 mm Axial Fan, ATX 3.1, White
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
Ширина
150 мм
Дълбочина
150 мм
Гаранционни условия (месец)
60 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
1.5 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
1.5 кг
Тип захранване
Захранващ модул
Външен цвят
Бял
Retail Packaging Net Weight Carton
1 кг
Включени аксесоари
Ръководство за употреба
Напрежение на входа
AC 100-240 V
Максимално изходно захранване
1000 W
Номинален входящ ток
12 A
80 Plus Certification
80 Plus Gold
4 пинов периферен захранващ конектор
3
6/8-pin PCI Express Connector
3
Вентилатор - диаметър
135 мм
16-pin PCI Express 5.0 Connector
1
Височина
86 мм
Разположение на захранването
Plug-in-module
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
Тегло на пакет - Нето (кг)
Честота на входа
50/60 Hz
Защита на веригата
Over Power
Undervoltage
Защита от късо съединение
Над температурата
Над ток
Пренапрежение
Modular Power Supply
Да
4/8-pin +12V Power Connector