CyberPower UPS AVR,1350VA/810W, Line-Interactive, LCD display, Sine Wave output (for Active PFC ), 6x Schuko, Runtime at 500W (
CP1350EPFCLCD
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
Последни бройки в наличност
550,25 BGN
CyberPower UPS AVR,1350VA/810W, Line-Interactive, LCD display, Sine Wave output (for Active PFC ), 6x Schuko, Runtime at 500W ( min ):7, Surge protection; slot SNMP card; CP1350EPFCLCD
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
CYBERPOWER
1
Максимално входно напрежение
271 V
Минимално входно напрежение
169 V
Видове монтаж
Stand Alone
Макс. околна температура в изключен режим
45 °C
Макс. влажност на околния въздух
95 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим
95 %
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
10 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
10 кг
Минимална температура на околната среда
0 °C
Входни конектори за захранване - брой
Брой конектори на изхода
6
Защита на веригата
Over Load
Време на презареждане на батерията
8 ч.
Капацитет на изходна мощност
810 W
Номинално изходно напрежение
230 V
Форма на синусоидата на изхода
Pure Sinewave
Максимална честота на изхода
63 Hz
Място на батерията
Вътрешен
Условие за статус Внимание
Fault
Load
Включване на Захранването
Ниво на зареждане на батерията
Power Features
Automatic Voltage Regulator
PFC
Живот на батерията при половин капацитет
9.6 min
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
Тегло на кашон - Бруто (кг)
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Включени кабели
Power Cord
Външен цвят
Черен
Мин. неработна околна температура
-15 °C
Мин. работна влажност на въздуха
5 %
Мин. влажност в неработен режим
0 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Документация
Максимална температура на околната среда
40 °C
Сертификати
CE
RoHS
Входни конектори за захранване - тип
IEC-320 C14
Тип конектори на изхода
CEE 7 Schuko
Тип конектор на порта за управление
RJ-45
UPS технология
Line Interactive
Максимална стойност на електрическата мощност
1350 VA
Метод на обявяване на статуса
Alarm
LCD
Светодиод
Максимално изходно напрежение
230 V
Минимална изходна честота
47 Hz