CyberPower UPS с AVR, 850VA/425W, Line-Interactive, 3x Schuko, Runtime at 90W ( min ):20, Surge and Spike protection GreenPower
UT850EG
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
Последни бройки в наличност
145,81 BGN
CyberPower UPS с AVR, 850VA/425W, Line-Interactive, 3x Schuko, Runtime at 90W ( min ):20, Surge and Spike protection; GreenPower UPS; UT850EG
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
CYBERPOWER
Ширина
84 мм
Дълбочина
280 мм
1
Максимално входно напрежение
290 V
Минимално входно напрежение
165 V
Видове монтаж
Stand Alone
Макс. околна температура в изключен режим
50 °C
Макс. влажност на околния въздух
90 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим
90 %
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
4.2 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
4.2 кг
Минимална температура на околната среда
0 °C
Входни конектори за захранване - брой
Брой конектори на изхода
3
Защита на веригата
Fuse
Over Load
Над ток
Тип конектор на порта за управление
RJ-11
RJ-45
UPS технология
Line Interactive
Максимална стойност на електрическата мощност
850 VA
Фаза на напрежението
Single
Форма на синусоидата на изхода
Simulated Sinewave
Максимална честота на изхода
60 Hz
Място на батерията
Вътрешен
Медиен формат
Да
Максимални стойности на пиковата енергия
150 J
Височина
174 мм
Номинално тегло
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
Тегло на кашон - Бруто (кг)
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Включени кабели
Power Cord
Външен цвят
Черен
Мин. неработна околна температура
-20 °C
Мин. работна влажност на въздуха
0 %
Мин. влажност в неработен режим
0 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Документация
Максимална температура на околната среда
40 °C
Сертификати
CE
RoHS
Входни конектори за захранване - тип
CEE 7/7
Тип конектори на изхода
CEE 7 Schuko
Брой LAN интерфейси
Време на презареждане на батерията
6 ч.
Капацитет на изходна мощност
425 W
Номинално изходно напрежение
230 V
Метод на обявяване на статуса
Alarm
Светодиод
Максимално изходно напрежение
230 V
Минимална изходна честота
50 Hz