CyberPower UPS с AVR ,Line-Interactive, LCD display,700VA/390W, 4x Schuko, Runtime at 90W ( min ):33, Surge and Spike protection
VP700ELCD
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
Последни бройки в наличност
216,04 BGN
CyberPower UPS с AVR ,Line-Interactive, LCD display,700VA/390W, 4x Schuko, Runtime at 90W ( min ):33, Surge and Spike protection; VP700ELCD
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
CYBERPOWER
Ширина
100 мм
Дълбочина
260 мм
1
Максимално входно напрежение
295 V
Минимално входно напрежение
167 V
Видове монтаж
Stand Alone
Макс. околна температура в изключен режим
50 °C
Макс. влажност на околния въздух
90 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим
90 %
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
5.76 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
5.76 кг
Минимална температура на околната среда
0 °C
Входни конектори за захранване - брой
Брой конектори на изхода
4
Защита на веригата
Circuit Breaker
Over Load
Тип конектор на порта за управление
RJ-11
RJ-45
UPS технология
Line Interactive
Максимална стойност на електрическата мощност
700 VA
Фаза на напрежението
Single
Форма на синусоидата на изхода
Simulated Sinewave
Максимална честота на изхода
60 Hz
Място на батерията
Вътрешен
Медиен формат
Да
Максимални стойности на пиковата енергия
450 J
Живот на батерията при пълно зареждане
1 min
Височина
227 мм
Номинално тегло
5.14 кг
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
Тегло на кашон - Бруто (кг)
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Включени кабели
Power Cord
Външен цвят
Черен
Мин. неработна околна температура
-20 °C
Мин. работна влажност на въздуха
0 %
Мин. влажност в неработен режим
0 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Документация
Максимална температура на околната среда
40 °C
Сертификати
CE
EAC
RoHS
Входни конектори за захранване - тип
IEC-320 C14
Тип конектори на изхода
CEE 7 Schuko
Брой LAN интерфейси
Време на презареждане на батерията
8 ч.
Капацитет на изходна мощност
390 W
Номинално изходно напрежение
230 V
Метод на обявяване на статуса
Alarm
LCD
Светодиод
Максимално изходно напрежение
230 V
Минимална изходна честота
50 Hz