UPS 650VA/390W, 1 x battry 12V/9Ah, 2 x shoko input, LCD Display
650A_LCD
Add to Favorites
  • Ново
UPS 650VA/390W, 1 x battry 12V/9Ah, 2 x shoko input, LCD Display - 1
add_circle_outline
без ДДС
149,72 BGN
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
TESCOM
Ширина
101 mm
Дълбочина
279 mm
Пакети в кашон
4
Максимално входно напрежение
290 V
Минимално входно напрежение
162 V
Макс. работна околна температура
40 В°C
Макс. влажност на околния въздух
90 %
Тип пакет
Box
Retail Packaging Net Weight Plastic
0 kg
Типично ниво на шум при работа
40 dB
Време на презареждане на батерията
6 hr
Максимална стойност на електрическата мощност
650 VA
Метод на обявяване на статуса
LCD
Максимално изходно напрежение
240 V
Максимална честота на изхода
61 Hz
Място на батерията
Вътрешен
Височина
142 mm
Номинално тегло
4.2 kg
Гаранционни условия (месец)
24 месеца
Тегло на пакет - Бруто (кг)
4.25 kg
Тегло на кашон - Бруто (кг)
4.5 kg
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Външен цвят
Черен
Мин. работна околна температура
0 В°C
Мин. работна влажност на въздуха
0 %
Retail Packaging Net Weight Carton
0.25 kg
Тегло на пакет - Нето (кг)
4 kg
Брой инсталирани батерии
1
Капацитет на изходна мощност
390 W
Номинално изходно напрежение
220/230/240 V
Форма на синусоидата на изхода
Simulated Sinewave
Минимално изходно напрежение
220 V
Минимална изходна честота
49 Hz