CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White
CNS-CUW140ACC
Add to Favorites
  • CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White - 1
  • CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White - 2
  • CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White - 3
  • CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White - 4
  • CANYON charger CU140ACC GaN 150W 3xPD 1xQC EU White - 5
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
108,98 BGN
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
CANYON
Wall Charger OnCharge 140ACC
Meet OnCharge 140ACC, the ultimate solution for your charging needs. Built with cutting-edge GaN technology, this high-performance wall charger packs 140W of power into a compact, travel-ready design. It's your all-in-one product for staying connected and powered up.
GaN Technology
High Speed Charging 140W
With 140W of output, the OnCharge 140ACC delivers super-fast charging for even the most demanding devices. Whether it’s a laptop or a power-hungry gadget, you’ll be back to 100% in no time flat.
Charge Up to 4 Devices Simultaneously
Ultra Compact
4 Ports
Universal Compatibility
High Protection
Ширина
62 мм
Дълбочина
30 мм
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
98 мм
Височина на пакет (мм)
172 мм
Брой в пакет
1
Пакети в кашон
30
Тип захранване
Захранващ адаптер
Външен цвят
Бял
Retail Packaging Net Weight Carton
0.047 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
0.328 кг
Честота на входа
50/60 Hz
Дълбочина на кашон (мм)
380 мм
Височина на кашон (мм)
322 мм
Входни конектори за захранване - тип
EU
Номинален Ток
5 A
Тип конектори на изхода
USB/USB-C
USB Type A
60W (Quick Charge)
Power Output
1 (USB Type-A)
3 (USB Type C)
Име на маркетингов модел
CU140ACC
USB Type C1
140W (PD/PPS)
USB Type C3
65W (USB Power Delivery)
Височина
119 мм
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
36 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
0.37 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
EAN код
Разположение на захранването
Външно
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
Напрежение на входа
AC 100-240 V
Максимално изходно захранване
150 W
Ширина на кашон (мм)
196 мм
Входни конектори за захранване - брой
1
Изходно напрежение
DC 5/9/12/15/20/28 V
Брой конектори на изхода
4
Захранващ блок и адаптер - Характеристики
GaN Technology
Power Delivery
Programmable Power Supply (PPS)
Quick Charge
Защита на веригата
Overheating Protection
Защита от късо съединение
Над ток
Пренапрежение
Номинален входящ ток
1.8 A
Търговско име
USB Type C2
100W (PD/PPS)