CPU Desktop Intel Ultra 7 265 (30M Cache, up to 5.30 GHz, FCLGA18W) box
BX80768265SRQCX
Add to Favorites
  • CPU Desktop Intel Ultra 7 265 (30M Cache, up to 5.30 GHz, FCLGA18W) box - 1
  • CPU Desktop Intel Ultra 7 265 (30M Cache, up to 5.30 GHz, FCLGA18W) box - 2
  • Ново
  • Изчерпано
add_circle_outline
без ДДС
Изчерпано
837,31 BGN
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
INTEL
Процесор
INTEL Core Ultra 7 Processor 265
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
0.53 кг
Пакети в кашон
1
Консумирана енергия при работа
65 W
Turbo Clock Rate
5.30 GHz
Цокъл на процесора
1851
Manufacturer
INTEL
Брой ядра
20
Графичен ускорител
INTEL Graphics
Артикул
BX80768265SRQCX
Предлага L2 кеш капацитет
36 MB
Видове памет
DDR5
Канали на паметта
2
Честотата на графичен ускорител
300 MHz
Performance-core Base Clock Rate
2.4 GHz
Performance-core Turbo Clock Rate
5.2 GHz
Performance-cores Quantity
8
Maximum TDP
182 W
1
EAN код
Тип пакет
Box
CPU Cache Size
30 MB
Threads Quantity
20
Тип продукт
Централен процесор - настолен
Архитектура
Advanced Vector Extensions 2.0
Execute Disable Bit
Idle States (C-states)
Intel 64
Intel AES New Instructions
Intel Active Management Technology
Intel Boot Guard
Intel Control-Flow Enforcement Technology
Intel Deep Learning Boost
Intel Enhanced SpeedStep Technology
Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5
Intel OS Guard
Intel One-Click Recovery
Intel Remote Platform Erase (RPE)
Intel Secure Key
Intel Speed Shift Technology
Intel Stable Image Platform Program (SIPP)
Intel Standard Manageability (ISM)
Intel Thread Director
Intel Threat Detection Technology (TDT)
Intel Total Memory Encryption - Multi Key
Intel Trusted Execution Technology
Intel Turbo Boost Max Technology 3.0
Intel Turbo Boost Technology 2.0
Intel Virtualization Technology
Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT)
Intel Virtualization for Directed I/O
Intel Volume Management Device (VMD)
Intel vPro Technology
Mode-based Execute Control (MBE)
PCI Express 4.0 support
PCI Express 5.0 Support
Streaming SIMD Extensions 4.1
Streaming SIMD Extensions 4.2
Thermal Monitoring Technologies
Метод на охлаждане
Cooling Fan
Име на ядро
Arrow Lake
Набор на команди
64 bit
Максималният размер на паметта
256GB
Supported Memory Speed
6400MHz(PC5-51200)
Max Number of PCI Express Lanes
24
Efficient-core Base Clock Rate
1.8 GHz
Efficient-core Turbo Clock Rate
4.6 GHz