Monitor LED Samsung Essential S3 LS27D304GAUXEN 27", 1920x1080, FHD, 100Hz, IPS AG, 16:9, 1000:1, 250 cd/m2, 5ms, 178/178, Flick
LS27D304GAUXEN
LS27D304GAUXEN
help_outlineПопитайте за продукта
Monitor LED Samsung Essential S3 LS27D304GAUXEN 27", 1920x1080, FHD, 100Hz, IPS AG, 16:9, 1000:1, 250 cd/m2, 5ms, 178/178, Flicker-free, HDMI, VGA, VESA Mount (100x100), Tilt, Eye Saver Mode, Super-Slim Design, 2Y
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
без ДДС
Изчерпано
211,28 BGN
Warranty Term (month)
24 month(s)
Pieces in pack
1
EAN Code
Pack Width (mm)
160 mm
Pack Weight Brutto (kg)
6.5 kg
Box Weight Brutto (kg)
6.5 kg
Pack Length (mm)
700 mm
Pack Height (mm)
450 mm