Monitor LED Samsung LS27B800PXPXEN HRM S80PB, 27" UHD FLAT 16:9 (3840x2160) IPS 60Hz, 350 cd/㎡, 1000:1, HDR400, 5ms, 178/178, 1x
LS27B800PXPXEN-14
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
817,64 BGN
Monitor LED Samsung LS27B800PXPXEN HRM S80PB, 27" UHD FLAT 16:9 (3840x2160) IPS 60Hz, 350 cd/㎡, 1000:1, HDR400, 5ms, 178/178, 1xDP 1xHDMI, 3xUSB 3.0 1xUSB-C (90W), 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj, VESA 100x100, 3Y
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
SAMSUNG
Контраст
Изображение - съотношение на размерите
16:9
Ширина
615.5 мм
Дълбочина
42.7 мм
196.4 мм
1
Тип на екрана
LCD
Големина на използваната част от екрана
27"
Големина на точката
0.1557 мм
Максимална резолюция
3840x2160
Яркост
350 cd/m^2
Макс. вертикален ъгъл
178 °
HDMI
1 (HDMI (Type A))
Тип захранване
Захранващ модул
Максимално входно напрежение
240 V
Консумирана енергия при работа
26.1 W
Включени кабели
HDMI кабел
USB кабел тип C
Захранващ кабел
Монтажни възможности на плосък панел
100x100mm
Външен цвят
Черен
Мин. работна влажност на въздуха
10 %
Retail Packaging Net Weight Plastic
Тегло на пакет - Нето (кг)
Характеристики на дисплея
AMD Adaptive Sync Technology
Eco Saving Plus
Eye Saver Mode
Flicker-free Technology
HDCP Ready
HDR 400
Off Timer
UHD
Максимална температура на околната среда
40 °C
USB
1 (USB Type C)
Тегло
6.7 кг
Ергономични функции
Въртене около оста
Завъртане
Наклон
Регулиране на височината
Динамичен контраст
Mega DCR
USB 3.0
3 (USB 3.0 (type A))
Височина
368.2 мм
551.9 мм
Номинално тегло
4.7 кг
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
5 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
5 кг
EAN код
Дължина на диагонала на екрана
27"
Тип на резбата
Dot Pitch
Поддържани цветове
1.07B
Максимална скорост на видео-опресняване
60 Hz
Макс. хоризонтален ъгъл
178 °
Време за реакция
5 ms
DisplayPort
Разположение на захранването
Вътрешен
Минимално входно напрежение
100 V
Вградени устройства
Eco Light Sensor
Видове монтаж
Десктоп/За монтаж на стена
Съвместими стандарти за монитор
Energy Star
VESA FDMI
Макс. влажност на околния въздух
80 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Ръководство за употреба
Технология на дисплея
Активна TFT матрица
LAN
1 (RJ-45)
Минимална температура на околната среда
10 °C
Вид матрица
IPS
Многоканален преглед
Picture-in-Picture (PIP)
Слушалки
1 (3.5 мм мини жак)