Monitor LED Samsung LS27D800UAUXEN S80UD, 27" FHD FLAT 16:9 (3840 x 2160) IPS 60Hz, 350 cd/m2, 1000:1, 5ms, 178/178, 1xDP, 1xHDM
LS27D800UAUXEN-14
Add to Favorites
  • Ново
  • Изчерпано
add_circle_outline
без ДДС
Изчерпано
607,45 BGN
Monitor LED Samsung LS27D800UAUXEN S80UD, 27" FHD FLAT 16:9 (3840 x 2160) IPS 60Hz, 350 cd/m2, 1000:1, 5ms, 178/178, 1xDP, 1xHDMI USB-Hub 90W, RJ-45, 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100x100, 2Y
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
SAMSUNG
Контраст
Изображение - съотношение на размерите
16:9
Височина
367.7 мм
556.6 мм
Номинално тегло
3.7 кг
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
7 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
7 кг
EAN код
Дължина на диагонала на екрана
27"
Тип на резбата
Dot Pitch
Поддържани цветове
1.07B
Максимална скорост на видео-опресняване
60 Hz
Макс. хоризонтален ъгъл
178 °
Време за реакция
5 ms
DisplayPort
1
Разположение на захранването
Вътрешен
Минимално входно напрежение
100 V
Вградени устройства
KVM Switch
Видове монтаж
Десктоп/За монтаж на стена
Съвместими стандарти за монитор
VESA FDMI
Макс. влажност на околния въздух
80 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Ръководство за употреба
Характеристики на дисплея
Eye Saver Mode
Flicker-free Technology
HDCP Ready
Off Timer
UHD
Максимална температура на околната среда
40 °C
USB
1 (USB Type C)
Тегло
6.1 кг
Ергономични функции
Въртене около оста
Завъртане
Закачалка за слушалки
Наклон
Слушалки
1 (3.5 мм мини жак)
Динамичен контраст
Mega DCR
Ширина
41.6 мм
220 мм
Дълбочина
612.9 мм
Тип на екрана
LCD
Големина на използваната част от екрана
27"
Големина на точката
0.155 мм
Максимална резолюция
3840x2160
Яркост
350 cd/m^2
Макс. вертикален ъгъл
178 °
HDMI
1 (HDMI (Type A))
Тип захранване
Захранващ модул
Максимално входно напрежение
240 V
Консумирана енергия при работа
25 W
Включени кабели
USB (C) кабел
Захранващ кабел
Монтажни възможности на плосък панел
100x100mm
Външен цвят
Черен
Мин. работна влажност на въздуха
10 %
Retail Packaging Net Weight Plastic
Тегло на пакет - Нето (кг)
LAN
1 (RJ-45)
Минимална температура на околната среда
10 °C
Вид матрица
IPS
Многоканален преглед
Picture-by-Picture (PBP)
Picture-in-Picture (PIP)
Цветова гама
sRGB 99%