Monitor LED Samsung LS32D800UAUXEN S80UD, 32" FLAT 16:9 (3840x2160) VA 60Hz, 350 cd/m2, 3000:1, 5ms, 178/178, 1xDP, 1xHDMI USB-H
LS32D800UAUXEN
Add to Favorites
  • Ново
  • Изчерпано
add_circle_outline
без ДДС
Изчерпано
711,90 BGN
Monitor LED Samsung LS32D800UAUXEN S80UD, 32" FLAT 16:9 (3840x2160) VA 60Hz, 350 cd/m2, 3000:1, 5ms, 178/178, 1xDP, 1xHDMI USB-Hub 3xUSB3.0 USB-C (90W), 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100x100, 2Y
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
SAMSUNG
Контраст
Изображение - съотношение на размерите
16:9
Височина
424.7 мм
585 мм
Номинално тегло
4.5 кг
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
7 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
7 кг
EAN код
Дължина на диагонала на екрана
32"
Тип на резбата
Dot Pitch
Поддържани цветове
1.07B
Максимална скорост на видео-опресняване
60 Hz
Макс. хоризонтален ъгъл
178 °
Време за реакция
5 ms
DisplayPort
1
Разположение на захранването
Вътрешен
Максимално входно напрежение
240 V
Минимално входно напрежение
100 V
Вградени устройства
KVM Switch
Видове монтаж
Десктоп/За монтаж на стена
Съвместими стандарти за монитор
VESA FDMI
Retail Packaging Net Weight Carton
0 кг
Включени аксесоари
Ръководство за употреба
Характеристики на дисплея
Eye Saver Mode
Flicker-free Technology
HDCP Ready
Off Timer
UHD
Максимална температура на околната среда
40 °C
USB
1 (USB Type C)
Тегло
6.9 кг
Мин. влажност на въздуха (без конденз)
10 %
Ергономични функции
Въртене около оста
Завъртане
Наклон
Регулиране на височината
Слушалки
1 (3.5 мм мини жак)
Динамичен контраст
Mega DCR
Ширина
713.9 мм
Дълбочина
41.8 мм
220 мм
Тип на екрана
LCD
Големина на използваната част от екрана
32"
Големина на точката
0.184 мм
Максимална резолюция
3840x2160
Яркост
350 cd/m^2
Макс. вертикален ъгъл
178 °
HDMI
1 (HDMI (Type A))
Тип захранване
Захранващ модул
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Консумирана енергия при работа
33 W
Включени кабели
USB (C) кабел
Захранващ кабел
Монтажни възможности на плосък панел
100x100mm
Външен цвят
Черен
Retail Packaging Net Weight Plastic
Тегло на пакет - Нето (кг)
LAN
1 (RJ-45)
Минимална температура на околната среда
10 °C
Вид матрица
VA
Макс. влажност на въздуха (без конденз)
80 %
Многоканален преглед
Picture-by-Picture (PBP)
Picture-in-Picture (PIP)
Цветова гама
sRGB 99%