Monitor LED Samsung LS32DM801UUXDU M80D, 32" FLAT 16:9 (3840x2160) VA 60Hz, 400 cd/m2, 3000:1, 4ms, 178/178, 1xDP, 1xHDMI USB-Hu
LS32DM801UUXDU
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
1143,86 BGN
Monitor LED Samsung LS32DM801UUXDU M80D, 32" FLAT 16:9 (3840x2160) VA 60Hz, 400 cd/m2, 3000:1, 4ms, 178/178, 1xDP, 1xHDMI USB-Hub 2xUSB3.0 1xUSB-C (64W), 3.5 Jack, WiFi/BT, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100x100, 2Y
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
SAMSUNG
Warranty Term (month)
24 month(s)
Pieces in pack
1
EAN Code
Pack Width (mm)
1 mm
Pack Weight Brutto (kg)
8 kg
Box Weight Brutto (kg)
8 kg
Pack Length (mm)
1 mm
Pack Height (mm)
1 mm