Monitor LED Samsung LS34C650TAUXEN HRM S65TC, 34" UWQHD Curved 1000R 21:9 (3440x1440) VA 100Hz, 350 cd/㎡, 3000:1, HDR10, 5ms, 17
LS34C650TAUXEN-14
Add to Favorites
  • Ново
  • Изчерпано
add_circle_outline
без ДДС
Изчерпано
1025,42 BGN
Monitor LED Samsung LS34C650TAUXEN HRM S65TC, 34" UWQHD Curved 1000R 21:9 (3440x1440) VA 100Hz, 350 cd/㎡, 3000:1, HDR10, 5ms, 178/178, FS, 1xDP 1xHDMI, 3xUSB 3.0 2xThunderbolt, Speakers 3.5 Jack, Tilt/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100x100, 3Y
help_outlineПопитайте за продукта
SAMSUNG
Контраст
Изображение - съотношение на размерите
21:9
Ширина
806.6 мм
Дълбочина
125 мм
241 мм
1
Дължина на диагонала на екрана
34"
Тип на резбата
Dot Pitch
Поддържани цветове
1.07B
Максимална скорост на видео-опресняване
100 Hz
Макс. хоризонтален ъгъл
178 °
Време за реакция
5 ms
DisplayPort
Разположение на захранването
Вътрешен
Минимално входно напрежение
100 V
Вградени устройства
KVM Switch
Видове монтаж
Десктоп/За монтаж на стена
Съвместими стандарти за монитор
Energy Star
TCO
VESA FDMI
Мин. работна влажност на въздуха
10 %
Retail Packaging Net Weight Plastic
0 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
Характеристики на дисплея
AMD FreeSync Technology
Curved Technology
Daisy Chain Compatible
Eye Saver Mode
Flicker-free Technology
HDR10
Off Timer
Максимална температура на околната среда
40 °C
Headphones
1 (3.5 мм мини жак)
Вид матрица
VA
Изходна мощност на канал
5 W
Ergonomic Features
Height Adjustable
Swivel
Tilt
Многоканален преглед
Picture-by-Picture (PBP)
Picture-in-Picture (PIP)
Динамичен контраст
Mega DCR
USB 3.0
3 (USB 3.0 (type A))
Височина
369.4 мм
561.5 мм
Номинално тегло
5.3 кг
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
7 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
7 кг
Тип на екрана
LCD
Големина на използваната част от екрана
34"
Големина на точката
0.2316 мм
Максимална резолюция
3440x1440
Яркост
350 cd/m^2
Макс. вертикален ъгъл
178 °
HDMI
1 (HDMI (Type A))
Тип захранване
Захранващ модул
Максимално входно напрежение
240 V
Консумирана енергия при работа
32 W
Включени кабели
HDMI кабел
Thunderbolt Cable
Захранващ кабел
Монтажни възможности на плосък панел
100x100mm
Макс. влажност на околния въздух
80 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Ръководство за употреба
Технология на дисплея
Активна TFT матрица
LAN
1 (RJ-45)
Минимална температура на околната среда
10 °C