DeepCool FL12 SE 3IN1, 3x120mm ARGB Fans, 8-pin Cable, PWM, Fluid Dynamic Bearing, PBT, 3 pack, ARGB Halo, R-FL12SE-BKAPN3-G, 3Y
FL12_SE_3IN1
Add to Favorites
  • New
add_circle_outline
Tax excluded
43.95 BGN
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
PROTECH
Номинално тегло
0.516 кг
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
126 мм
Височина на пакет (мм)
167 мм
Външен цвят
Черен
Включени аксесоари
Cables
Screws
Охладителна система - тип
Cooling Fan(s)
Въздушен поток при определена скорост
50.74 CFM
Охладителна система - характеристики
RGB LED
Номинален Ток
0.1 A
Номинално напрежение
12 V
Тип конектор на дънната платка
4-pin
Номинална скорост мин
400 RPM
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
87 мм