DeepCool LE360 WH V2, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm PWM ARGB Fans, ARGB block, White, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD A
LE360_WH_V2
Add to Favorites
  • New
add_circle_outline
Tax excluded
Last items in stock
171.57 BGN
DeepCool LE360 WH V2, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm PWM ARGB Fans, ARGB block, White, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, R-LE360-WHAMMN-G-2, 3Y
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
PROTECH
Номинално тегло
1.632 кг
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
439 мм
Височина на пакет (мм)
161 мм
Външен цвят
Бял
Тегло на пакет - Нето (кг)
1.63 кг
Поддържани процесорни цокли
Socket 1150
Socket 1151
Socket AM4
Socket AM5
Въздушен поток при определена скорост
75.89 CFM
Охладителна система - характеристики
Aluminium Radiator
PWM Control
RGB LED
Радиатор-дълбочина
402 мм
Ширина на радиатор
120 мм
Лагеруване
Hydro Bearing
Номинална Мощност
2.04 W
Номинална разлика в скоростта
±10
Waterblock Depth
91 мм
Waterblock Width
78 мм
Номинална скорост мин
500 RPM
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
159 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
2.1 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
2.1 кг
EAN код
Тип пакет
Box
Охладителна система - тип
CPU Liquid Cooling System
Номинална Скорост
2100 RPM
Типично ниво на шум при работа
31.6 dB
Вентилатори-брой
3 x 120мм*120мм*25мм
Височина на радиатора
27 мм
Номинален Ток
0.17 A
Номинално напрежение
12 V
Тип конектор на дънната платка
3-pin/4-pin
Rated Voltage Support
5 V ~ 12 V
Waterblock Height
65 мм