ASUS NUC 15 PRO/RNUC15CRKI300002/Core 3 100U 15W/Intel UHD graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7 BE202/USB Total - 7/4 USB Ty
90AR00R2-M00050
Add to Favorites
  • New
add_circle_outline
Tax excluded
863.77 BGN
ASUS NUC 15 PRO/RNUC15CRKI300002/Core 3 100U 15W/Intel UHD graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7 BE202/USB Total - 7/4 USB Type-A/3 USB Type-C (1x USB3.2 + 2x TB4)/2x HDMI 2.1/Support Displays - 4x 4K/no OS/EU Cord/Kit (L6)/Slim/EAN:4711387949825
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
Вграден
PCIe NVMe ( x M.2)
Storage Controller:
Процесор
Intel Core 3 processor 100U
Ширина
117 мм
Дълбочина
112 мм
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
183 мм
Височина на пакет (мм)
127 мм
Брой в пакет
1
Пакети в кашон
5
HDMI
2 (HDMI (Type A))
Разположение на захранването
Външно
Видове монтаж
Десктоп
Тип пакет
Box
Брой поддържани дънни платки
1
Скорост/честота на паметта
5200MHz(PC5-41600)
Тип видео памет
Споделена видео памет
Брой ядра на CPU
6
Цокъл на процесора
Socket 1744
LAN
1 (RJ-45)
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Тип система
Персонален компютър
Ширина на кашон (мм)
331 мм
Форм фактор на системата
Mini
Брой инсталирани процесори
Максимално количество на инсталирана памет
96 GB
Форм фактор на мрежовото устройство
Вграден
Thunderbolt 4
2 (USB Type C)
Модел
NUC 15 Pro
Efficient-cores Quantity
4
Серия
NUC
Plug-in-card
Intel Wi-Fi 7 BE202
Wi-Fi Controller:
USB 2.0
1 (USB 2.0 (type A))
Височина
37 мм
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
151 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
1.3 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
7.39 кг
EAN код
Тип захранване
Захранващ адаптер
Включени кабели
Power Cable (EU Plug)
Външен цвят
Черен
Тегло на пакет - Нето (кг)
0.54 кг
Форм фактор на паметта
SODIMM 262-pin
Чипсет на видео карта
Intel Integrated
Тип паметта
DDR5 SDRAM
CPU Cache Size
10 MB
Чипсет на дънната платка
System on Chip (SoC)
WI-FI
IEEE 802.11be Wi-Fi 7
Поддържани протоколи за обмен на данни
2.5 Gbps
Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Дълбочина на кашон (мм)
597 мм
Височина на кашон (мм)
161 мм