Monitor LED Samsung Curved LS32BG850NPXEN 32", VA, 16:9, UHD, 3840x2160@240Hz, 1,000,000 : 1, 178/178, 1ms, 350cd/m2, 2xHDMI, 1x
LS32BG850NPXEN
Add to Favorites
  • New
add_circle_outline
Tax excluded
1,758.88 BGN
Monitor LED Samsung Curved LS32BG850NPXEN 32", VA, 16:9, UHD, 3840x2160@240Hz, 1,000,000 : 1, 178/178, 1ms, 350cd/m2, 2xHDMI, 1xDP, 2xUSB 3.0, VESA, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
SAMSUNG
Контраст
Изображение - съотношение на размерите
16:9
Ширина
713 мм
Дълбочина
173 мм
311.1 мм
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
713 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
12.2 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
12.2 кг
EAN код
Дължина на диагонала на екрана
32"
Тип на резбата
Dot Pitch
Максимална резолюция
3840x2160
Яркост
350 cd/m^2
Макс. вертикален ъгъл
178 °
HDMI
2 (HDMI (Type A))
Тип захранване
Захранващ адаптер
Максимално входно напрежение
240 V
Консумирана енергия при работа
33 W
Включени кабели
DisplayPort кабел
Захранващ кабел
Монтажни възможности на плосък панел
100x100mm
Външен цвят
Черен/Бял
Мин. работна влажност на въздуха
10 %
Retail Packaging Net Weight Plastic
1.3 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
8.9 кг
Характеристики на дисплея
AMD FreeSync Premium Pro
Curved Technology
Eye Saver Mode
HDR
NVIDIA G-SYNC
Off Timer
UHD
Минимална температура на околната среда
10 °C
Вид матрица
VA
Ergonomic Features
Height Adjustable
Pivot
Swivel
Tilt
Многоканален преглед
Picture-in-Picture (PIP)
Динамичен контраст
Mega DCR
USB 3.0
2 (USB 3.0 (Type A)); 1 (USB 3.0 (Type B))
Височина
434.8 мм
606.4 мм
Номинално тегло
7 кг
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
311 мм
Височина на пакет (мм)
606 мм
1
Тип на екрана
LCD
Големина на използваната част от екрана
32"
Големина на точката
0.1845 мм
Максимална скорост на видео-опресняване
240 Hz
Макс. хоризонтален ъгъл
178 °
Време за реакция
1 ms
DisplayPort
Разположение на захранването
Външно
Минимално входно напрежение
100 V
Вградени устройства
Eco Light Sensor
Видове монтаж
Десктоп/За монтаж на стена
Съвместими стандарти за монитор
VESA FDMI
Макс. влажност на околния въздух
80 %
Retail Packaging Net Weight Carton
2 кг
Включени аксесоари
Документация
Технология на дисплея
Активна TFT матрица
Максимална температура на околната среда
40 °C
Headphones
1 (3.5 мм мини жак)