Monitor LED Samsung LS27FG810SUXEN G81SF, 27" 4K UHD FLAT 16:9 (3840x2160) OLED 240Hz, 250 cd/m2, 1,000,000:1, 0.03ms, 178/178,
LS27FG810SUXEN
Add to Favorites
  • New
add_circle_outline
Tax excluded
1,694.09 BGN
Monitor LED Samsung LS27FG810SUXEN G81SF, 27" 4K UHD FLAT 16:9 (3840x2160) OLED 240Hz, 250 cd/m2, 1,000,000:1, 0.03ms, 178/178, 1xDP, 2xHDMI, USB-Hub, 2xUSB Type-A, 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HAdj (120mm), VESA 100x100, 2Y
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
SAMSUNG
Warranty Term (month)
24 month(s)
Pieces in pack
1
EAN Code
Pack Width (mm)
168 mm
Pack Weight Brutto (kg)
8.6 kg
Box Weight Brutto (kg)
8.6 kg
Pack Length (mm)
728 mm
Pack Height (mm)
479 mm