EE25-XA6C USB-C 5Gbps SATA 6G external box for 2.5" SSD/HDD ALINE box
EE25-XA6C
Add to Favorites
  • New
EE25-XA6C USB-C 5Gbps SATA 6G external box for 2.5" SSD/HDD ALINE box - 1
add_circle_outline
Tax excluded
25.44 BGN
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
AXAGON
Warranty Term (month)
24 month(s)
Pieces in pack
1
EAN Code
Pack Width (mm)
100 mm
Pack Weight Brutto (kg)
0.16 kg
Box Weight Brutto (kg)
10.4 kg
Pack Length (mm)
151 mm
Pack Height (mm)
36 mm