Monitor LED Samsung LS27DG602SUXEN G60SD, 27" QHD FLAT 16:9 (2560x1440) QD-OLED IPS 360Hz, 250 cd/㎡, 1000:1, 0.03ms, 178/178, 1x
Monitor LED Samsung LS27DG602SUXEN G60SD, 27" QHD FLAT 16:9 (2560x1440) QD-OLED IPS 360Hz, 250 cd/㎡, 1000:1, 0.03ms, 178/178, 1xDP 1xHDMI, 2xUSB 3.0, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100x100, 2Y