CyberPower UPS AVR,1600VA/1000W, Line-Interactive, LCD display, Sine Wave output (for Active PFC ), 6x Schuko, Runtime at 500W (
CP1600EPFCLCD
Add to Favorites
  • New
  • Out-of-Stock
add_circle_outline
Tax excluded
Out-of-Stock
660.62 BGN
CyberPower UPS AVR,1600VA/1000W, Line-Interactive, LCD display, Sine Wave output (for Active PFC ), 6x Schuko, Runtime at 500W ( min ):9.7 Surge and Spike protection;slot SNMP card; CP1600EPFCLCD
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
CYBERPOWER
Ширина
100 мм
Дълбочина
355 мм
1
Максимално входно напрежение
271 V
Минимално входно напрежение
169 V
Външен цвят
Черен
Мин. неработна околна температура
-15 °C
Мин. работна влажност на въздуха
0 %
Мин. влажност в неработен режим
0 %
Retail Packaging Net Weight Carton
11 кг
Включени аксесоари
Ръководство за употреба
Максимална температура на околната среда
40 °C
Входни конектори за захранване - брой
Брой конектори на изхода
6
Защита на веригата
Circuit Breaker
Over Load
Време на презареждане на батерията
8 ч.
Капацитет на изходна мощност
1000 W
Номинално изходно напрежение
230 V
Метод на обявяване на статуса
LCD
Светодиод
Максимално изходно напрежение
230 V
Минимална изходна честота
50 Hz
Максимални стойности на пиковата енергия
405 J
Живот на батерията при половин капацитет
9.7 min
Височина
280 мм
Номинално тегло
11 кг
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
Тегло на кашон - Бруто (кг)
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Видове монтаж
Stand Alone
Макс. околна температура в изключен режим
45 °C
Макс. влажност на околния въздух
95 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим
95 %
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
Тегло на пакет - Нето (кг)
Минимална температура на околната среда
0 °C
Входни конектори за захранване - тип
IEC-320 C14
Тип конектори на изхода
CEE 7/4
Тип конектор на порта за управление
RJ-45
UPS технология
Line Interactive
Максимална стойност на електрическата мощност
1600 VA
Фаза на напрежението
Single
Форма на синусоидата на изхода
Pure Sinewave
Максимална честота на изхода
60 Hz