CyberPower UPS с AVR, 650VA/360W, Line-Interactive, 3x Schuko, Runtime at 90W ( min ):18, Surge and Spike protection GreenPower
BU650EG
Add to Favorites
  • New
  • Out-of-Stock
add_circle_outline
Tax excluded
Out-of-Stock
113.58 BGN
CyberPower UPS с AVR, 650VA/360W, Line-Interactive, 3x Schuko, Runtime at 90W ( min ):18, Surge and Spike protection; GreenPower UPS; BU650EG
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
CYBERPOWER
Ширина
158 мм
Дълбочина
240 мм
1
Максимално входно напрежение
295 V
Минимално входно напрежение
167 V
Видове монтаж
Десктоп/За монтаж на стена
Макс. околна температура в изключен режим
50 °C
Макс. влажност на околния въздух
90 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим
90 %
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
3.8 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
3.8 кг
Минимална температура на околната среда
0 °C
Входни конектори за захранване - брой
Брой конектори на изхода
3
Защита на веригата
Over Load
Над ток
UPS технология
Line Interactive
Максимална стойност на електрическата мощност
650 VA
Фаза на напрежението
Single
Максимално изходно напрежение
230 V
Минимална изходна честота
50 Hz
Медиен формат
Да
Максимални стойности на пиковата енергия
150 J
Височина
91.5 мм
Номинално тегло
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
Тегло на кашон - Бруто (кг)
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Включени кабели
Power Cord
Външен цвят
Черен
Мин. неработна околна температура
-20 °C
Мин. работна влажност на въздуха
0 %
Мин. влажност в неработен режим
0 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Документация
Максимална температура на околната среда
40 °C
Сертификати
CE
RoHS
Входни конектори за захранване - тип
CEE 7/7
Тип конектори на изхода
CEE 7 Schuko
Време на презареждане на батерията
8 ч.
Капацитет на изходна мощност
360 W
Номинално изходно напрежение
230 V
Метод на обявяване на статуса
Alarm
Светодиод
Максимална честота на изхода
60 Hz