DeepCool LP240, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fans, Dot-matrix Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/120
LP240
LP240
help_outlineПопитайте за продукта
DeepCool LP240, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fans, Dot-matrix Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, 5Y, R-LP240-BKMSNC-G-1
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
430 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
6.6 кг
Пакети в кашон
1
Тип пакет
Box
Поддържани процесорни цокли
Socket 1150
Socket 1151
Socket AM4
Socket AM5
Охладителна система - характеристики
PWM Control
RGB LED
Входен код
All
Номинална скорост мин
600 RPM
Гаранционни условия (месец)
60 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
345 мм
Височина на пакет (мм)
390 мм
Брой в пакет
1
Външен цвят
Черен
Охладителна система - тип
CPU Liquid Cooling System
Номинална Скорост
2400 RPM
Вентилатори-брой
2 x 120мм*120мм*25мм