DeepCool LP240, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fans, Dot-matrix Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/120
LP240
Add to Favorites
  • New
add_circle_outline
Tax excluded
180.97 BGN
DeepCool LP240, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fans, Dot-matrix Screen, Anti-Leak Technology, Black, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, 5Y, R-LP240-BKMSNC-G-1
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
PROTECH
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
430 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
6.6 кг
Пакети в кашон
1
Тип пакет
Box
Поддържани процесорни цокли
Socket 1150
Socket 1151
Socket AM4
Socket AM5
Охладителна система - характеристики
PWM Control
RGB LED
Входен код
All
Номинална скорост мин
600 RPM
Гаранционни условия (месец)
60 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
345 мм
Височина на пакет (мм)
390 мм
Брой в пакет
1
Външен цвят
Черен
Охладителна система - тип
CPU Liquid Cooling System
Номинална Скорост
2400 RPM
Вентилатори-брой
2 x 120мм*120мм*25мм