Monitor LED Alienware AW3425DW 34.2", 3440x1440, UW-QHD, 240Hz, QD-OLED AG, 21:9, 1.5m:1, 250 cd/m2 / 1000 cd/m2, 0.03ms GTG, 17
AW3425DW-14
Add to Favorites
  • Ново
  • Изчерпано
add_circle_outline
без ДДС
Изчерпано
1612,80 BGN
Monitor LED Alienware AW3425DW 34.2", 3440x1440, UW-QHD, 240Hz, QD-OLED AG, 21:9, 1.5m:1, 250 cd/m2 / 1000 cd/m2, 0.03ms GTG, 178/178, 99.3% DCI-P3, DP, 2xHDMI, 1xUSB-B, 1xUSB-A, 1xUSB-C (15W), T/S/H Adj (11cm), Curved (1800R), True Black, 3Y
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
ALIENWARE
Warranty Term (month)
36 month(s)
Pieces in pack
1
EAN Code
Pack Width (mm)
300 mm
Pack Weight Brutto (kg)
8.14 kg
Box Weight Brutto (kg)
8.14 kg
Pack Length (mm)
950 mm
Pack Height (mm)
470 mm