CyberPower UPS AVR, 1600VA/960W, Line-Interactive, LCD display, 4x Schuko, Runtime at 480W ( min ):11, Surge and Spike protectio
VP1600ELCD
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
440,13 BGN
CyberPower UPS AVR, 1600VA/960W, Line-Interactive, LCD display, 4x Schuko, Runtime at 480W ( min ):11, Surge and Spike protection; VP1600ELCD
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
CYBERPOWER
Ширина
100 мм
Дълбочина
355 мм
1
Максимално входно напрежение
295 V
Минимално входно напрежение
167 V
Видове монтаж
Stand Alone
Макс. околна температура в изключен режим
50 °C
Макс. влажност на околния въздух
90 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим
90 %
Тип пакет
С опаковка
Retail Packaging Net Weight Plastic
10.42 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)
10.42 кг
Минимална температура на околната среда
0 °C
Входни конектори за захранване - брой
Брой конектори на изхода
5
Защита на веригата
Circuit Breaker
Over Load
Време на презареждане на батерията
8 ч.
Капацитет на изходна мощност
960 W
Номинално изходно напрежение
230 V
Метод на обявяване на статуса
Alarm
LCD
Светодиод
Максимално изходно напрежение
230 V
Минимална изходна честота
50 Hz
Брой портове за управление
2
Условие за статус Внимание
Battery Mode
Fault
Load
Включване на Захранването
Power Features
Automatic Voltage Regulator
Живот на батерията при половин капацитет
11 min
Височина
281 мм
Номинално тегло
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
Тегло на кашон - Бруто (кг)
Максимална входна честота
60 Hz
Минимална входна честота
50 Hz
Включени кабели
Power Cord
Външен цвят
Черен
Мин. неработна околна температура
-20 °C
Мин. работна влажност на въздуха
0 %
Мин. влажност в неработен режим
0 %
Retail Packaging Net Weight Carton
Включени аксесоари
Документация
Максимална температура на околната среда
40 °C
Сертификати
CE
EAC
RoHS
Входни конектори за захранване - тип
IEC-320 C14
Тип конектори на изхода
CEE 7 Schuko
Тип конектор на порта за управление
RJ-11
RJ-45
UPS технология
Line Interactive
Максимална стойност на електрическата мощност
1600 VA
Фаза на напрежението
Single
Форма на синусоидата на изхода
Simulated Sinewave
Максимална честота на изхода
60 Hz