DeepCool LE360 V2, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm PWM ARGB Fans, ARGB block, Black, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/
LE360_V2
Add to Favorites
  • Ново
  • Изчерпано
add_circle_outline
без ДДС
Изчерпано
150,68 BGN
DeepCool LE360 V2, 360mm CPU Liquid Cooler, 3x120mm PWM ARGB Fans, ARGB block, Black, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, R-LE360-BKAMMC-G-2
help_outlineПопитайте за продукта
Номинално тегло
1.632 кг
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
439 мм
Височина на пакет (мм)
161 мм
Тегло на пакет - Нето (кг)
1.63 кг
Въздушен поток при определена скорост
72.89 CFM
Охладителна система - характеристики
Aluminium Radiator
PWM Control
RGB LED
Радиатор-дълбочина
402 мм
Ширина на радиатор
120 мм
Лагеруване
Hydro Bearing
Номинална Мощност
3.49 W
Номинална разлика в скоростта
±10
Waterblock Height
66 мм
Pump Speed
3400 rpm
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
159 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
2.1 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
2.1 кг
Номинална Скорост
2100 RPM
Типично ниво на шум при работа
31.6 dB
Вентилатори-брой
3 x 120мм*120мм*25мм
Височина на радиатора
27 мм
Номинален Ток
0.29 A
Номинално напрежение
12 V
Тип конектор на дънната платка
3-pin/4-pin
Waterblock Depth
91 мм
Waterblock Width
78 мм