Monitor LED Samsung LS32DM702UUXDU SMART M70D, 32" UHD FLAT 16:9 (3840x2160) VA 60Hz, 300 cd/m2, 3000:1, HDR10, 4ms, 178/178, 2x
LS32DM702UUXDU-14
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
635,35 BGN
Monitor LED Samsung LS32DM702UUXDU SMART M70D, 32" UHD FLAT 16:9 (3840x2160) VA 60Hz, 300 cd/m2, 3000:1, HDR10, 4ms, 178/178, 2xHDMI, USB-C, Remote control, Speakers 5Wx2, Tilt/HeightAdj, 2Y
help_outlineПопитайте за продукта
Приемам политиката за поверителност правилата
Ново
SAMSUNG
Контраст
1
Дължина на диагонала на екрана
32"
Тип на резбата
Dot Pitch
Поддържани цветове
1.0B
Максимална скорост на видео-опресняване
60 Hz
Макс. хоризонтален ъгъл
178 °
Време за реакция
4 ms
Тип захранване
Захранващ модул
Минимално входно напрежение
100 V
Включени кабели
Захранващ кабел
Монтажни възможности на плосък панел
100x100mm
Макс. влажност на околния въздух
80 %
Retail Packaging Net Weight Carton
0 кг
Включени аксесоари
Дистанционно управление
Ръководство за употреба
Изходна мощност
10 W
Характеристики на дисплея
Eye Saver Mode
Flicker-free Technology
HDR10
Smart Service
UHD
Максимална температура на околната среда
40 °C
USB
1 (USB Type-C)
Изходна мощност на канал
5 W
Ergonomic Features
Height Adjustable
Tilt
Изображение - съотношение на размерите
16:9
Гаранционни условия (месец)
24 мес.
Тегло на пакет - Бруто (кг)
8 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
8 кг
Тип на екрана
LCD
Големина на използваната част от екрана
32"
Големина на точката
0.184 мм
Максимална резолюция
3840x2160
Яркост
250 cd/m^2
Макс. вертикален ъгъл
178 °
HDMI
2 (HDMI (Type A))
Максимално входно напрежение
240 V
Вградени устройства
Bluetooth
Wi-Fi Adapter
Видове монтаж
Десктоп/За монтаж на стена
Съвместими стандарти за монитор
VESA FDMI
Мин. работна влажност на въздуха
10 %
Retail Packaging Net Weight Plastic
Тегло на пакет - Нето (кг)
Технология на дисплея
Активна TFT матрица
Тип аудио изход
Стерео
Минимална температура на околната среда
10 °C