Monitor LED Samsung LS34C500GAUXEN 34", VA, 21:9, UWQHD, 3,440 x 1,440@60Hz, 3000 : 1, 178/178, 4ms, 300cd/m2, 2xHDMI, 1xDP, VES
LS34C500GAUXEN
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
492,44 BGN
Monitor LED Samsung LS34C500GAUXEN 34", VA, 21:9, UWQHD, 3,440 x 1,440@60Hz, 3000 : 1, 178/178, 4ms, 300cd/m2, 2xHDMI, 1xDP, VESA, Tilt
help_outlineПопитайте за продукта
SAMSUNG
Warranty Term (month)
24 month(s)
Pieces in pack
1
EAN Code
Pack Width (mm)
897 mm
Pack Weight Brutto (kg)
9.5 kg
Box Weight Brutto (kg)
9.5 kg
Pack Length (mm)
439 mm
Pack Height (mm)
165 mm