Monitor LED Samsung LS32D600EAUXEN S60D, 32" FHD FLAT 16:9 (2560x1440) IPS 100Hz, 350 cd/m2, 1000:1, 5ms, 178/178, 1xDP, 1xHDMI
LS32D600EAUXEN-14
LS32D600EAUXEN-14
help_outlineПопитайте за продукта
Monitor LED Samsung LS32D600EAUXEN S60D, 32" FHD FLAT 16:9 (2560x1440) IPS 100Hz, 350 cd/m2, 1000:1, 5ms, 178/178, 1xDP, 1xHDMI USB-Hub 3xUSB3.0, 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100x100, 2Y