Monitor LED Samsung Smart M7 LS32FM700UUXDU 32", 3840x2160, 4K UHD, 60Hz, VA, HDR10, 16:9, 3000:1, 300 cd/m2, 4ms, 178/178, USB-
LS32FM700UUXDU
Add to Favorites
  • Ново
add_circle_outline
без ДДС
643,38 BGN
Monitor LED Samsung Smart M7 LS32FM700UUXDU 32", 3840x2160, 4K UHD, 60Hz, VA, HDR10, 16:9, 3000:1, 300 cd/m2, 4ms, 178/178, USB-C (65W), HDMI, 2xUSB-A, Smart TV Apps, Tizen OS, Flicker-free, Tilt, Height Adjust, 2Y warranty
help_outlineПопитайте за продукта
SAMSUNG
Warranty Term (month)
24 month(s)
Pieces in pack
1
EAN Code
Pack Width (mm)
133 mm
Pack Weight Brutto (kg)
8.4 kg
Box Weight Brutto (kg)
8.4 kg
Pack Length (mm)
842 mm
Pack Height (mm)
847 mm