DeepCool LE240 WH V2, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm PWM ARGB Fans, ARGB block, White, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD A
LE240_WH_V2
Add to Favorites
  • New
add_circle_outline
Tax excluded
139.24 BGN
DeepCool LE240 WH V2, 240mm CPU Liquid Cooler, 2x120mm PWM ARGB Fans, ARGB block, White, LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, R-LE240-WHAMMN-G-2, 3Y
help_outlineAsk about product
I accept privacy policy rules
New
PROTECH
Номинално тегло
1.359 кг
Гаранционни условия (месец)
36 мес.
Дълбочина на пакета (мм)
421 мм
Височина на пакет (мм)
161 мм
Външен цвят
Бял
Тегло на пакет - Нето (кг)
1.359 кг
Поддържани процесорни цокли
Socket 1150
Socket 1151
Socket AM4
Socket AM5
Въздушен поток при определена скорост
75.89 CFM
Охладителна система - характеристики
Aluminium Radiator
PWM Control
RGB LED
Радиатор-дълбочина
27 мм
Ширина на радиатор
282 мм
Лагеруване
Hydro Bearing
Номинална Мощност
2.8 W
Номинална разлика в скоростта
±10
Waterblock Height
65 мм
Pump Speed
3400 rpm
Сериен номер
Широчина на пакет (мм)
159 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)
1.8 кг
Тегло на кашон - Бруто (кг)
1.8 кг
EAN код
Тип пакет
Box
Охладителна система - тип
CPU Liquid Cooling System
Номинална Скорост
2100 RPM
Типично ниво на шум при работа
31.6 dB
Вентилатори-брой
2 x 120мм*120мм*25мм
Височина на радиатора
120 мм
Номинален Ток
0.17 A
Номинално напрежение
12 V
Тип конектор на дънната платка
3-pin/4-pin
Waterblock Depth
91 мм
Waterblock Width
78 мм